Otel Arama   Tur Arama
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
Çıkış Tarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
Tarih:
Kategori:


>>> Tur Takvimi <<<
Otel Kategorileri
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Otel Kampanyaları
Facebook

Organizasyon

Kongre, seminer, sempozyum, fuar…  düzenlediğiniz etkinlik ne olursa olsun;
ancak çok iyi bir organizasyon ile amacına ulaşır…

TURVEB olarak bizler, yıllardır çok farklı sektörlere, kurumlara ve etkinliklere organizasyon çözümleri üretmekteyiz.

Yaptığımız organizasyonun hacmi ne olursa olsun sıfır hata – mükemmel sonuç prensiplerini benimseriz. Sorumluluğunu üstlendiğimiz her organizasyonda öngörülü ve detaycı olmak, sapmaz bir ciddiyet ve uyumlu ekip çalışması vazgeçilmez prensiplerimizdir.
Bugüne kadar birçok organizasyonu başarı ile tamamlama deneyimine ve bunun getirdiği haklı özgüvene sahibiz. İşimize olan tutkumuz, en iyi sonucu elde etme kaygımız, mutlu yüz arayan gözlerimiz ile bu sektörde her geçen gün daha da yükselmekteyiz.
Takım ruhunu ulaşılması gereken hedefler için yönetsel bir enstrüman olarak görürüz.

Hem Türkiye’de hem de dünya çapında farklı ölçeklerde kongre organizasyonları yapıyoruz.
Kongreler kısaca belirli bir konuda, amaç bilgi ve tecrübelerin paylaşıldığı organizasyonlardır. Bizim içinse; bunun yanında kongre geleceğe değer katan bir hamleyi ifade eder. Konusu çok az insanı doğrudan ilgilendirdiği halde tüm dünyada bilinen ve saygı duyulan kongreler, başarılı bir organizasyonun sonucudur. Organizasyonların önemli unsurlarından birisi de teknik ekipman tedariki ve uygulamasıdır. Bu konudaki seçiminiz organizasyonun kalitesini ve başarısını doğrudan etkiler. Organizasyonlara ses ve görüntü hizmetleri sunuyoruz ve gerekli olan başka ne varsa… (sahne, led ekran, truss sistemleri simultane sistemler, çeviri kabinleri… )